Sveiks, lasītāj! 

Pateicoties jaunās mājaslapas iespējām, turpmāk centīsimies ziņu sadaļā, paplašinātā veidā ar apskatiem un testiem, jūs informēt par mūsu sortimentā pieejamo tehniku.

Kā pirmo, esam izvēlējušies apskatīt mūsu pārstāvētā zīmola dB technologies skandas. Lai pārliecinātos par skandu kvalitāti un būt izglītotākiem par mūsu piedāviem produktiem, veicām skandu testus ar īpaši tam paredzētiem mērinstrumentiem. Šādi testi mums palīdz labāk izvēlēties jums piemērotāko produktu un risinājumu.

 

Sākumā nedaudz par pašu testu metodoloģiju. Testos tiek izmantots jaunais Meyer Sound M noise, kas šobrīd tiek uzskatīts kā jaunais industrijas standarts skandu testos un mērījumos. Skandas tuvumā tiek novietots kalibrēts mērmikrofons un visi mērījumi tiek veikti uz Smaart programmatūras. Pēc jaunā M noise standarta tiek noregulēts skandas skaļums, līdz Smaart aplikācijā ir redzama 2db kompresija vai Koherences līknes kritums zem 98% kādā no frekvenču līknes apgabaliem. Talākie mērījumi notiek 1m attālumā no skandas ar kalibrētu NTI skaņas spiediena mērītāju.

Plašāka informācija par jauno M noise mērīšanas metodi ir atrodama šeit.

 

Sāksim ar pašu nopietnāko 15' skandu dB technologies piedāvājumā - VIO X15.

Ņemot vērā, ka VIO X15, skaitās dB technologies  "augstais gals", gaidījām lielisku skaņu un augstu kvalitāti, kas beigās nelika vilties. Pateicoties B&C komponentēm, skanējums ir ļoti detalizēts, ko izbaudījām ne tikai klausoties jau ierastos skandu testu skaņdarbus, bet arī dzīvā koncerta ierakstu, bez apstrādes. Kā novērojām testa rezultātos, VIO X15 būs piemērots kā galvenie skaļruņi lieliem kultūras namiem un koncerta zālēm. Šos skaļruņus noteikti rekomendējam, ja ir regulāra nepieciešamība apskaņot pilnos grupu sastāvus, jo skanda ir spējīga ļoti kvalitatīvi atskaņot katru instrumentu un vokālu, nezaudējot to individuālo skanējumu.