Izvēlne
Pirkumu grozs

EUROLITE Smoke fluid -DSA- CO2 effect 5l

Eurolite dūmu šķidrums - Ražots Vācijā
Uzticēšanās ir laba, kontrole, protams, labāka – tāpēc mēs pārbaudām savus dūmu šķidrumus atbilstoši spēkā esošajām normām, lai tie atbilstu likumdošanas prasībām, piemēram, REACH likumam. Ir jābūt iemesliem, kāpēc produkts ir baudījis sabiedrības uzticību vairāk nekā divus gadu desmitus. Ir jābūt iemesliem, kāpēc 20 gadu laikā esam pārdevuši vairāk nekā miljonu vienību dūmu šķidruma.
Kvalitāte un uzticamība ir veiksmes izšķirošās sastāvdaļas. Mūsu klienti zina, ka viņi iegūst absolūti augstas klases produktu ar Eurolite šķidrumiem. Lai produkts būtu augstākās klases, tam ir jādara vairāk nekā tikai jāfunkcionē – tam ir jāgarantē, ka tas nav kaitīgs veselībai. Tas var izklausīties pārāk dramatiski, taču patiesība ir tāda: netīri šķidrumi var nopietni ietekmēt elpošanas sistēmu. Turklāt viegli uzliesmojoši šķidrumi var izraisīt nopietnus bojājumus. Daudzi pakalpojumu sniedzēji nerūpējas par šīm briesmām.
Tomēr Steinigke mēs stingri pārbaudām savus šķidrumus. Turklāt mēs ļaujam neatkarīgām iestādēm nepārtraukti pārbaudīt šķidrumus.
Tāpēc mēs varam garantēt, ka mūsu šķidrumi ir
-ūdens bāzes
- bez smaržas
- Nesatur glicerīnu
-nav toksisks
- nav kaitīgs veselībai
- viegli bioloģiski noārdāms
- nedegošs.
Ikviens, kas izmanto mūsu dūmu šķidrumus, uzticas mums. Mēs to atmaksājam ar stingru šo šķidrumu kontroli, un abas puses uzvar.

Dūmi, kas ātri pazūd gaisā!
Miglas izmantošana uz skatuvēm, studijās vai izstādēs noteikti rada lieliskus efektus. Vēl var gadīties, ka dūmi nesadalīsies, bet turpināsies un galu galā kļūst kaitinoši. Šajā brīdī uz skatuves tiek nogādāts jaunais DSA šķidrums. Pretstatā parastajam standartam, migla ir ļoti īslaicīga, tāpēc to var izmantot precīzāk un precīzāk. Lieliska alternatīva pastāvīgajiem miglas viļņiem. Dažreiz mazāk ir vairāk!Ļoti īslaicīgs miglas efekts ar ārkārtēju blīvumu

Miglas šķidrums miglas mašīnām
Ūdens bāzes
Bez smaržas
Sastāvs bez glicerīna
Nav toksisks
Nav kaitīgs veselībai
Atkārtoti lietojams konteiners
Bioloģiski noārdāms saskaņā ar OECD 301E/EEC 84/449 C3
Neuzliesmojošs, nav transportēšanas ierobežojumu, nav bīstamu materiālu
Pastāvīga kvalitātes kontrole, kas atbilst REACH
Pierādīta kvalitāte
Ražots Vācijā
Tādām pielietojuma jomām kā: video un fotogrāfija; teātris; produktu prezentācijas un lekcijas
Efektu šķidrumi
Tilpums 5L
Veids CO2

Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.