Izvēlne
Pirkumu grozs

Par mums

Discomania veikals ir jauna zvaigzne Latvijas profesionālās skaņas & gaismas tehnikas tirgotāju lauciņā, darbojoties šajā sfērā kopš 2006.gada, tomēr ieņēmis stabilu vietu un strauji tuvojas līdz šim esošo tirgus līderu dominējošām pozīcijām. Veiksmes pamatā ir radošs darbaspēka sastāvs ar progresīvu jaunās paaudzes domāšanu un attieksmi pret klientiem, precēm un tirgošanās stilu. Tas nozīmē, ka ikviens klients jutīsies laipni un profesionāli apkalpots, saņemot profesionālas & objektīvas konsultācijas savu ieceru realizēšanai.
Preces tiek piedāvātas no pasaules vadošajiem ražotājiem, nevienu zīmolu īpaši neizceļot, bet ņemot vērā produkta īpašības. Par pamatu preču sortimentam tiek ņemtas vērā klientu atsauksmes, testi u.c. veida pieejamā informāciju vadošo ārzemju mediju apskatos. Šā iemesla dēļ veikalā zem "viena jumta" vienu otram blakus atradīsiet zīmolus kā piem. mikrofonu ražotājus AKG, Shure, Sennheiser vai arī skaņas sistēmas no JBL, Electro Voice, Mackie, kas citviet Latvijā un pasaulē savā starpā ne īpaši "draudzējas" un bieži komerciālas intereses rezultātā tiek eksponēti atsevišķi.
Tāpat preces pieejamas vairākos kvalitātes līmeņos gan profesionāļiem, gan amatieriem.
Galvenās preču grupas veikalā ir: DJ nodaļa (mikšerpultis, atskaņotāji, DJ aksesuāri u.t.t.), Skaņas nodaļa (Live pultis, skandas, apstrāde, pastiprinātāji u.t.t.), Gaismu nodaļa (gaismu efekti, prožektori, dekoratīvais apgaismojums) un Aksesuāri (statīvi, kabeļi, spuldzes u.t.t.)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.