Ir jau pagājis krietns laiks, kopš tika uzsākta jaunas mājas lapas izstrāde. Pa šo laiku jau ir nomainītas 3 versijas, jo katra iepriekšējā novecoja, kamēr vēl tika izstrādāta un ir bijušas jau divas globālās krīzes. Un tieši otrās krīzes laikā, kad briesmonis covids uzbrūk gandrīz visām planētas valstīm, mēs aktīvi strādājam pie beidzamās mājas lapas versijas, kura ļoti drīz ieraudzīs "saules gaismu".


Pašlaik ir izveidots testa domeins www.discomania-beta.lv, kurā ir redzama topošās mājas lapas, tā saucamā, BETA versija. Kamēr visi sēž mājās, mēs viss kolektīvs cītīgi strādājam pie preču ievades, filtru izveides visām preču kategorijām un citām svarīgām funkcijām. Kad lielākā daļa preču būs savadītas un notestētas visas funkcijas, BETA versija pārvērtīsies jaunā, ērtā, ātrā un funkcionālā mājas lapā - www.discomania.lv.


Kamēr notiek preču ievade un testēšana, mēs gribam Jūs lūgt komentāros izteikt savu viedokli, ieteikumus un, protams, arī uzslavas par jauno mājas lapu, lai to izdotos izveidot tuvu ideālam!...;) Kad pienāks tas svinīgais brīdis un mājas lapa tiks atklāta, mēs izlozēsim vienu no komentāru autoriem, kurš dāvanā saņems kvalitatīvās un lieliskās austiņas MONSTER N-TUNE.Turpinam strādāt un pēc krīzes mēs jau būsim pavisam citā apģērbā!